Diğer Diller

Almanca

Avrupa Birliği`nin anahtar dili olan Almanca; Almanya, Avusturya ve İsviçre`nin resmi dilidir. Ayrıca birçok Avrupa ülkesinde yaygın olarak konuşulmaktadır. Köken itibarı ile Germen Dil Grubu`nun bir bölümünü teşkil eder, bu nedenle ALMANCA İngilizce`ye daha yakındır. Almanca İngilizce’den sonra Avrupa ve Avrupa Birliği’nde en çok kullanılan ikinci dildir. Almanca; astronomi, mühendisliğin tüm dalları, genetik, biyokimya, biyomedikal, fizik, kimya, moleküler biyoloji, botanik, iktisat, felsefe, psikoloji, siyasal bilimler,zooloji, sanat tarihi, film-radyo-televizyon ve müzik konularında kariyer hedefleyenler için ideal bir dildir.

STANDART PROGRAM Her seviye 3 ay sürer ve 100 saatten oluşur. Hafta içi ve hafta sonları farklı program seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenci 3 ay ve 100 saat sonunda bir seviye tamamlamaktadır. YOĞUN PROGRAM Her bir seviye 5 hafta sürer ve 100 saatten oluşur. Hafta içi her gün ve farklı saat seçeneklerinde alternatifler bulunmaktadır. Kursiyer her yoğun program sonunda bir seviye tamamlamaktadır..


Hemen Başvur Haftalık Program

Fransızca

Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızcayı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Avrupada Fransa ve Monako dışında Belçika, İsviçre ve Lüksemburg ülkelerinin belirli bölgelerinde olmak üzere, Afrika ve Amerika kıtası dahil, dünyanın farklı köşelerinde resmî dil konumunundadır.Fransızca 29 ülkede resmî dildir. La Francophonie denilen Frankofon Fransızca konuşan uluslar topluluğudur. Birleşmiş Milletler'in bütün altkurumlarında ve uluslararası kuruluşların çoğunda resmî dildir. Avrupa Birliği verilerine göre 27 üye ülkedeki 129 milyon insan (497.198.740 %26'sı) Fransızca konuşmakta ve bunun 65 milyonu (%12) anadili, 69 milyonu (%14) ise ikinci dili olarak konuşmaktadır. Bu verilere göre Fransızca birlik içerisinde İngilizce ve Almancadan sonra en sık konuşulan 3. dildir. Güzel Sanatlar, Mimarlık, Sinema, Mutfak Kültürü, İnşaat Mühendisliği, Dans, Uluslararası İlişkiler, Moda, Linguistik (dilbilimi), Edebiyat, Tıp, Müzik, Felsefe, İlahiyat, Bilim, Uzay/Hava Bilimleri, Telekomünikasyon ve Tiyatro gibi kariyer hedefleri olanlar için Fransızca idealdir.
Hemen Başvur Haftalık Program

İtalyanca

İtalyanca dili tüm dünyada konuşulmaktadır. İtalyan toplulukları ve şirketlerin hemen hemen her ülkede köklü bir yer edinmiş ve Türkiye ile de güçlü bağlar kurmuşlardır. Son on yıl içerisinde İtalya Türkiye’nin beşinci büyük ticari ortağı İTALYANCA olmuştur. Ayrıca İtalya Avrupa Birliğindeki en güçlü ekonomilerden birisidir ve Avrupa Birliği’nin atası olan Avrupa Ekonomik Topluluğunun (AET) altı kurucusundan birisi konumundadır. Akademik ve iş alanları son on yılda katlanarak artmıştır. Avrupa Birliği ülkeleri arasında sadece seyahat amaçlı dolaşmak artık bir anı olmuş ve önemini kaybetmiştir. Ancak eğitim ve iş, İtalyanca öğrenmek için hala çok geçerli iki iyi nedendir. Bunun sonucunda İtalya’nın profesyonel kariyeriniz ve hayatınız için geçerli bir alternatif olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanında, İtalya sanat, tarih, tabiat ve mutfak kültürleriyle dünyada en çok ziyaret edilen ülkelerden birisidir.

Hemen Başvur Haftalık Program

İspanyolca

İspanyolca kelimenin tam anlamıyla dünya çapında konuşulan bir dildir. En son istatistiklere göre, İspanyolcayı ana dili olarak konuşanlar dünya nüfusunun %6.15’ini temsil etmektedir (2050 itibariyle bu oranın %10’a ulaşması İSPANYOLCA beklenmektedir). Tahmini 500 milyon aktif konuşan kişi sayısıyla Çince ve İngilizceden sonra dünyada en çok konuşulan üçüncü dildir. Ayrıca internet üzerinde de en fazla kullanılan 3. dil olma özelliğini korur. İspanyolca ile ilgili akademik ve iş alanları da son 10 yılda katlanarak artmıştır. Avrupa Birliği ülkeleri arasında sadece seyahat amaçlı dolaşmak artık mazi olmuş ve önemini kaybetmiştir. Ancak eğitim ve iş, İspanyolca öğrenmek için hala çok geçerli iki iyi nedendir. Sonuç olarak İspanya’nın profesyonel kariyeriniz ve hayatınız için geçerli bir alternatif olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanında, İspanya sanat ve tarih, tabiat ve mutfak kültüründen dolayı da dünyada en çok ziyaret edilen ülkelerden birisidir

Hemen Başvur Haftalık Program

Çince

Genel Çince kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil becerinizi geliştiren Dil Okulumuzda; Seviye Tespit Sınavının (STS) sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. Dil Okulumuzda Çince bölümü mezunu olan, yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile verilen eğitim programını uluslararası standartlara uygun bir içerikle sunmaktadır.

Hemen Başvur Haftalık Program

Rusça

Rusça dünyada 90 ülkede 1700 üniversitede öğretilen bir dildir; 20 den fazla ülkede 350 milyon insanın konuştuğu dünyada kabul edilen 6 uluslararası dilden biridir. Rusça Avrupa’nın doğu bölümünde ve Asya kıtasında yaygın olarak konuşulan ve Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biridir. Özellikle Rusya’nın dağılmasından sonra bu bölgede ortaya çıkan ticaret fırsatları nedeniyle ve son yıllarda Rusya’nın ekonomik kalkınması ile bu bölgede ticari faaliyetlerde bulunmak isteyen ve bu bölgede çalışmak isteyen kişiler nedeni ile ülkemizde de Rusça kursuna olan talep artmıştır. Ayrıca 2007 yılından sonra Rusya’daki gelir seviyesinin artması ile Rusya’dan ülkemize ciddi miktarda Rus turistin gelmesi de ülkemizde Rusça bilen kişilere olan talebi canlandırmıştır.

Hemen Başvur Haftalık Program

Yabancılar İçin Türkçe

Türkiye’de yaşayan yabancılar için Türkçe kursları düzenlemekteyiz. Amacımız öğrencilerin dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel beceriye sahip olmalarını sağlamaktır. Öğrencilerin dil, dilbilgisi, okuma, YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE dinleme, dikte etme, yazma ve konuşma gibi altı temel becerisini öğrenmelerini sağlıyoruz. Dil öğretimi alanındaki en son gelişmeleri takip ediyoruz. En iyi yöntemler incelenir ve Türkçe öğretimine uyarlanır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hemen Başvur Haftalık Program

Kurslarımıza kayıt için acele edin. 1 Temmuz da başlıyoruz