Hakkımızda

LONDON BRIDGE

Eğitim ve Öğretim kadrosu olarak bizi tercih eden tüm öğrencilerimize istediği alanda uzman eğitim kadromuzla sonuç ve memnuniyet odaklı eğitimi hedeflemekteyiz.

Amacımız öğrencimizin eğitim aldığı süreç içerisinde Avrupa Dil Portfolyosu kriterleri sınırlarında çağın tüm dijital olanaklarını kullanarak, eğitime ayırdığı zamanı en verimli şekilde kullanarak tüm kazanımlarını vermektir. Okulumuzda yayın ve akademik tüm bilgi ve birikimlerimizi entegre ederek sonuç odaklı eğitim hedeflenmiştir. Okulumuz ulusal ve uluslararası sınava hazırlıkta %100 başarı hedeflemektedir. Dilde dört beceri odaklı eğitim tüm eğitim alanları için hedef memnuniyet olarak belirlenmiştir.

NEDEN

LONDON BRIDGE?

LONDON BRIDGE’de çok yönlü bir dil eğitimi alırsınız. Dolu dolu geçen sınıf dersleri, her an erişebileceğiniz ve her ihtiyacınıza cevap verebilecek uzaktan eğitim alternatifleri ve alanındaki eşsiz kitaplar sayesinde eğitiminizi her yönden destekleriz.

LONDON BRIDGEde aldığınız dil eğitimi hedef odaklıdır. Zaman kaybetmezsiniz. Samimiyetle karşılanır, doğru yönlendirilir, sıkı çalıştırılır ve yüksek memnuniyetle ayrılırsınız. Ya da aslında ayrılamazsınız! Siz gitseniz de gönlünüzde biz hep sizinle oluruz!

LONDON BRIDGE’de başarı genetik bir özelliktir. Kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız her atılımın başarılı olmasını başka nasıl açıklayabiliriz ki? Hayatına dokunduğumuz binlerce öğrencimizin olağanüstü başarıları ise bizim için en önemli gurur kaynağıdır. Sizler başarıya koşarken sendelediğiniz her anda yanınızda hep LONDON BRIDGE desteğini hisseder, gerekli gücü bizden alır ve ara vermeden başarı koşunuzu devam ettirir hedefe olabilecek en kısa sürede ulaşırsınız.

LONDON BRIDGE’de eğitim kalitesinden asla taviz verilmez. Disiplinli ve doğru bir çalışma ile hemen herkesin başarılı olabileceğine inanır, her bireyin mutlaka bir öğrenme yolu olduğunu bilir ve azimle çalışarak başarırız. Yeter ki siz de bizim kadar inanın ve çalışın!

LONDON BRIDGE’de eğitim materyalleri özgündür. Dersleri veren öğretmenlerin hazırladığı ve piyasada en çok rağbet gören alanının en iyi kaynaklarla çalışır, hiçbir zaman ve hiçbir konuda materyal eksikliği hissetmezsiniz.

LONDON BRIDGE her zaman yanınızdadır. Sadece kaydınızı alıncaya kadar yüzünüze gülen dil kurslarıyla bizi sakın karıştırmayın. LONDON BRIDGE sorumluluğunun farkında olan bir kurumdur. Kayıt anından itibaren, hatta kayıt olmayan öğrencilerimize bile, yardımcı olabilmek, yol gösterebilmek ve destek olmak için her zaman görevimizin başındayız. Taleplerinizi karşılayabilmek ve sizi başarılı kılabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

LONDON BRIDGE üretkendir ve yenilikçidir. Sınav sistemlerinde yapılabilecek her türlü değişliğe en hızlı şekilde uyum sağlayan kurumdur ve böylede olmaya devam edecektir. Faaliyet gösterdiği her alanda olabilecek en yüksek oranda kendi bünyesinde ürettiği materyalleri kullanır ve bu materyalleri sürekli olarak geliştirip yenileyerek güncel tutar.

LONDON BRIDGE’de öğrencimiz ve dostumuz olursunuz, asla müşterimiz değil! Dil eğitimi yolculuğuna bizimle çıkmayı tercih edenler öğrenci olmanın ötesinde bizim için birer yol arkadaşı ve bize duyduğu güveni asla boşa çıkarılmayacak birer dost olurlar.

LONDON BRIDGE’e koşar adım gelirsiniz, ayaklarınız geri geri gitmez! Sadece sıradan bir öğrenci olarak görülmediğinizi bilmenin getirdiği huzur ve mutluluk tüm eğitim sürecini normalde olacağından daha verimli ve keyifli kılar.

LONDON BRIDGE sadece bir dil kursunun adı değildir. Kocaman ve her geçe gün büyüyen bir ailenin ta kendisidir. Siz de bu ailenin bir ferdi olabilir ve alabileceğiniz en yüksek standartlarda bir dil eğitimi alabilirsiniz!

Kurslarımıza kayıt için acele edin. 1 Temmuz da başlıyoruz