Kızılay İngilizce Kursu

İngilizce Kurs Programı

 • Nihai hedefim YDS, YÖKDİL, YKS-DİL (YDT), TIPDİL gibi bir ulusal sınav değil diyenler,
 • Dört beceriyi test eden TOEFL, IELTS, TOEIC ve PTE gibi uluslararası sınavlar için alt yapı oluşturmak isteyenler,
 • Eğitimine veya hayatına yurtdışında devam etmek isteyenler,
 • “İngilizce dinlediğimi anlayayım ve kendimi rahatlıkla ifade edebileyim” diye düşünenler,
 • “Bugüne kadar klasik İngilizce eğitimlerinden verim alamadım” diye düşünüp “üretim odaklı dil eğitimi” arayanlar,
 • Ve tabii ki LONDON BRIDGE farkını ve tecrübesini yaşamak isteyenler…

 • Haftalık Program

  Kazanımlar

  1

  UZMAN EĞİTİM KADROSU

  Egitim sürecinde baslangıç seviyelerinde ögrenci-ögretmen iletisimini kolaylastırmak amacıyla Türkçe bilen ögretmenler tamamen yabancı ögretmenler esliginde egitim vermektedir. Speaking Club’lar ile %100 yabancı Native ögretmenlerle egitim verilmektedir.
  2

  AKILLI TAHTA VE PROJEKSİYON

  Yayınlarımızın ve dijital materyallerimizin saglıklı ve verimli kullanmak amacıyla çagımızın tüm olanaklarını ögrencilerimize sunmaktayız.
  3

  SPEAKING CLUB

  Haftada 6 saat ögrencilerimizin ders dısında da aktivite yapması amacıyla, listening-speaking yayınlarımız ile yabancı ögretmen esliginde konusma kulüplerimize katılım saglayabilirsiniz.
  4

  DİJİTAL PLATFORM VE KAYNAKLAR

  Ögrencilerimize kayıttan itibaren her kurda 1yıl kullanabilecekleri, video seyredip kelime çalısabilecekleri, telaffuz yapıp kendilerini sınavla kontrol edebilecekleri video platformu sunmaktayız.
  5

  TELAFİ DERSLERİ

  Öğrencilerimizden devamsızlıkları %80’i geçmeyenlere ya da zorunlu bir sebepten dolayı ertelemek durumunda kalanlara, telafi dersleri imkanı sunulmaktadır.
  6

  SINAV VE QUIZ

  Öğrencilerimizin öğrenim zorlukları ve zayıf noktalarını tespit etmek için quiz ile desteklenmektedir. Kur sınavlarında da değerlendirilmektedir.
  7

  SERTİFİKA

  Öğrencilerimize eğitim gördükleri kurdan mezun olduktan sonra sertifika verilmektedir.

  Programının Artıları Nelerdir?

 • Genel İngilizce kurslarımızın başlangıç seviyesinden itibaren öğrencilerimizin İngilizce konuşmalarına akıcılık kazandırmaya yönelik iletişimsel eğitim modelini uygularız.
 • LONDON BRIDGE’de, dil eğitiminde olması gereken tüm becerilerin, okuma, yazma, konuşma ve dinleme, eş zamanlı olarak geliştirildiği bir sistemle çalışırsınız.
 • Dil becerileri içinde genelde en geç gelişeni olan konuşma becerisine bilhassa odaklanır konuşmaya ve pratiğe öncelik veririz.
 • Derslerimiz akıllı tahta üzerinden anlatılır; görsel ve işitsel ögelerle zenginleştirilen sunumlar ve otantik videolar sayesinde LONDON BRIDGE eğlenerek öğrenirsiniz.
 • Role-Play diye de bilinen canlandırma aktiviteleri de eğitim sürecimizin önemli parçaları arasındadır.
 • Derslerimiz görsel, işitsel ve kinestetik öğrenme metotlarıyla çeşitlendirildiğinden farklı öğrenme tarzlarına hitap eder.
 • Öğrencilerimizin daha önceki İngilizce eğitimleri sırasında oluşmuş önyargıları yıkıyor, İngilizceyi sevmelerini ve eğlenirken öğrenmelerini sağlıyoruz.
 • Kayıt öncesinde dinleme ağırlıklı bir Seviye Tespit Sınavı yapılır. Gerekli görülürse konuşma beceriniz de değerlendirilir ve size en uygun sınıfa yönlendirilirsiniz. Eğitim süreci boyunca gelişiminiz yakından takip edilir; eksikleriniz tespit edilirse telafi dersleriyle açığınızı kapatma imkânı sağlanır.
 • LONDON BRIDGE’de Genel İngilizce programlarına katıldığınızda sadece sınıf içerisinde değil, sınıf dışındaki ortamlarda ve farklı kişilerle konuşma pratiği yapma olanağı bulursunuz.
 • Cafe Event ve Movie Event adlarını verdiğimiz ve katılanların sadece İngilizce konuştuğu etkinliklerimiz öğrencileri İngilizceyi kullanmaya teşvik eder.
 • Derslerini Kimler Anlatır?

  Genel İngilizce programlarımızda hem Türk hem de Yabancı öğretmenler ders verirler. Başlangıç seviyesi olan A1 eğitimlerinde sadece Türk öğretmenlerle ders yapılırken, A2 seviyesinden başlayarak haftalık derslerin bir kısmına yabancı öğretmenler gelir ve konuşma odaklı eğitimler yoğunlaşır. B1 ve B2 eğitimlerinde yabancı öğretmenlerin haftalık ders payı artarak devam eder.

  Sınıfları Kaç Kişidir?

  Öğretmen odaklı eğitimler verdiğimiz ulusal sınavlara yönelik kurslarımızdan farklı olarak öğrenci odaklı olan ve sınıf içi iletişimin, söz hakkı almanın, öğrencinin konuşmasının çok önemli olduğu Genel İngilizce programlarında öğretmenin verimli dersler yapabilmesi için sınıflarımız en fazla 12 öğrenciden oluşur.

  Kurslarımıza kayıt için acele edin. 1 Temmuz da başlıyoruz