7.Sınıf İngilizcesi
Bu program her yıl ekim ayında başlar ve haziran ayına kadar devam eder. Program süresince öğrencilerimiz sadece kendi yaş gurubu ile birllikte (8 kişilik sınıflar) 255 saat dil eğitimi alır. Program süresince her bir öğrencimizin her hafta 2 saat özel ders alma hakkı bulunmaktadır. 

AVANTAJLARI NEDİR :

.) Bu programa dahil olan öğrencilerimiz eğitimleri süresince okul müfredatının 2 hafta ilerisinde olurlar ve bu sayede okullarındaki sınavlarında başarısızlık riski minimize edilmiş olur.

.) Program süresince öğrencilerimiz LONDON BRIDGE DİL OKULLARI tarıfından kendilerine sağlanmış olan özel ders hakkı sayesinde, diledikleri zaman anlamakta zorluk çektikleri konularda uzman kadromuz tarafından birebir özel ders alabileceklerdir.

.) Bu programa kayıt olan öğrenciler İNGİLİZCEYİ Tiyatral ve Drama aktiviteleri ile eğlenerek ve severek öğrenirler.

.) Bilindiği üzere eğitim hayatlarına iyi bir Anadolu lisesi veya Fen lisesinde devam etmek isteyen öğrenciler 8.sınıf sonunda TEOG sınavına girmek zorundadırlar, mevcut TEOG sınavında İNGİLİZCE bölümü sorularını hiç zorlanmadan geçmek isteyen öğrencilerimiz LONDON BRIDGE DİL OKULLARI tarafından verilen eğitim sayesinde hedeflerine emin adımlar ile yürümektedirler.