YKS

Programına Kimler Katılabilir?

 • Üniversite sınavına dil bölümünden girmeye karar veren 10. sınıf ögrencileri,
 • 11. sınıfta olup dil bölümünü seçerek hedefini YKS-DIL olarak belirleyenler,
 • Liselerdeki dil bölümlerinde okuyan ve “dilci” diye tabir edilen 12. sınıf ögrencileri,
 • Liseden mezun olmus ve üniversitede dil bölümünde okumak isteyenler,
 • “Ben, YKS-DIL (YDT) için her seyiyle en iyi egitimi almak istiyorum” diyenler,
 • Ve tabii ki üniversiteye dil bölümünden hazırlıkta LONDON BRIDGE farkını ve tecrübesini yasamak isteyenler…
 • Derslerini Kimler Anlatır?

  Derslerini Kimler Anlatır? YKS-DIL (YDT) hazırlık gruplarında dersler, konusunda uzmanlaşmış öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. LONDON BRIDGE’in çekirdek kadrosunu olusturan bu isimler tüm gün boyunca kurs merkezinde bulunarak sadece ders saatlerinde degil, ders saatleri dısında da ögrencilere yardımcı olmaktadır.

  Grupları Neye Göre Olusturulur?

  YKS-DIL (YDT) grupları 11. sınıf, 12. sınıf ve Mezunlar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Henüz okullarına devam etme zorunlulukları devam eden 11 ve 12. sınıf ögrencileri hafta sonları ve hafta içi aksam yapılan derslerle sınava hazırlanırken, mezun olmus ve okula devam zorunlulukları bulunmayan ögrencilerimiz hafta içi sabah planlanan kurslarda egitim görür.

  Gruplarında Nasıl Bir Egitim Programı Uygulanır?

  YKS-DIL ögrencileri, YDS ve YÖKDIL sınavlarında da basarıyla uyguladıgımız “Ön Hazırlık” egitimiyle LONDON BRIDGE’de YKS-DIL hazırlık sürecine baslar. Kolaydan zora dogru ilerleyen 6 seviyelik “Okudugunu Anlama ve Kelime” odaklı bu ön hazırlık egitimi sayesinde ögrencilerimiz kelime dagarcıklarını genisletir, cümle yapılarını analiz edebilecek kadar dil bilgisi ögrenir ve dogru yorumlama becerilerini gelistirerek bir üst seviyeye hazır hale gelirler.
  Ön Hazırlık egitiminde temel egitim bölümünü olusturan ilk 3 seviyenin tamamlanmasıyla birlikte, süreç biraz daha yogunlasır. Ön hazırlık kısmının sırasıyla 4. Seviye, 5. Seviye ve 6. Seviye çalısmalarının yanında, ögrencilerimiz yogun bir biçimde ve es zamanlı olarak “Dil Bilgisi”, “Okudugunu Anlama – Kelime – Çeviri” ve “Soru Tipleri” odaklı egitimlerimizle çalısmalarına hız verirler. Binlerce soru çözerek YKS-DIL soru tipleri konusunda artık ustalasan ögrencilerimiz sona dogru çözdükleri gerçek sınav tadında özgün denemelerle rakiplerini her yönden iyice tanır hale gelerek süreci sonlandırırlar.

  Ögrencilerine Hangi Kitapları Verir?

  LONDON BRIDGE’de uygulanan tüm egitim programlarda oldugu gibi YKS-DIL (YDT) kurslarımızda da eğitiminiz boyunca kullanacağınız bütün kitaplara ÜCRETSIZ sahip olursunuz. Bilmenizi isteriz ki tüm YKS-DIL (YDT) gruplarımızda kendi ögretmen kadromuzun özenle seçtiği ve sınav formatına en yakın olduğu düşünülen en güncel kitaplar seçilmektedir.

  Kurslarımıza kayıt için acele edin. 1 Temmuz da başlıyoruz