Yorumlar

Çok başarılı bir dil kursu. Kesinlikle tavsiye ederim.
İslam Özbek
Web Developer

Fiyat politikanızı şiddetle kutluyorum. Ekibinizin genç olması çok büyük avantaj.
GİZEM ÇAKIR
Öğrenci

Hocaların yeterliliği ve eksik konuların etüt ile desteklenmesi çok iyi. Dersler çok verimli geçiyor.
KÜBRA ÖZTOPUZ
Öğrenci

Hocaların ders anlatımı ve konular hakkındaki bilgileri yeterli ve eğlenceli. Etütler verimli ve öğretici.. Ders saatleri çalışanlar için çok uygun. Hocalardan oldukça memnun kaldım.
ABDULLAH TALHA MERT
Memur

Güler yüzlüsünüz, teşekkür ederim. Hocalarınızın verdiği hap bilgiler çok iyi ve kaliteli. Kaliteyi arttırma anlayışınız memnuniyet verici.
SERDAR TURAN
Öğrenci

Dil okulu olarak beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir eğitim ve fiyat aralığı sundunuz. Güler yüzlü, ilgili bir ekibiniz var. Hem TOEFL hem de YDS kurslarınıza yazıldım. YDS nin çok daha verimli geçtiğini söyleyebilirim. Özellikle örnek çözümler ve mukayeseli olarak soru ve şıkların irdelenmesi konusunda YDS kursunun daha yararlı olduğunu düşünüyorum. Özellikle ingilizcemin tekrar gelişmesi ve ilerlemesi açısından tekrar ingilizcemin toparlanmasına TOEFL kursunuzun büyük faydası oldu.
VOLKAN ERKAN
Öğrenci

İlk görüşmeye geldiğimde gördüğüm samimiyet beni kendinize çekti diyebilirim. Sınıfların az kişi olması kursiyerler için çok büyük avantaj. Hocanın yabancı olması da kursun en sevdiğim taraflarından biri.
AHMET ONUR ÇAKIRYILMAZ
Doktor

London Bridge\’de yaklaşık 1 ay geçirdim. Burada gerçekten çok samimi ve iyi bir ortam var. İspanyolca öğretmenimiz Chris gerçekten çok iyi ve bize elinden gelen her şeyi veriyor derste. Çok memnun kaldığımı söylemeliyim. Ayrıca lokasyon ve ulaşım açısından gerçekten çok avantajlı
HAKKI BARAN AKÇAY
Öğrenci

Sınıf mevcudunun az olması dersi daha verimli kılıyor. YDS hocalarımız oldukça iyi.
HATİCE SARISU
Öğrenci

Öğrencilerle ilgili olmanız, güler yüzlü olmanı ve yabancı dili öğretmek için teşvik etmeniz kurs için olumlu düşünceler beslememe sebep oluyor.
NUR OSMANTEVFİK
Muhasebeci

Kaliteli ve yaptığı işe hakim iki pozitif hoca ile kurs çok daha faydalı oluyor. Ayrıca sınıfın fazla kalabalık olmaması da daha düzenli bir ortam sağlamakta. Kursun günlük hayatta da bana kattıklarını görünce genel olarak faydalı olduğuna emin oldum.
UMUT BERKCAN KAYNAR
Öğrenci

Özellikle personelin güler yüzlü olması ve öğrencilerine karşı iyi niyetli olması hoşuma giden ilk olumlu özellik. YDS sınıfına 2 öğretmenin girmesi ve birbirine paralel hareket etmeleri, aralarında kopukluk olma riskini de kaldırıyor. Derse giren 2 hocanın da gerek ders işleme tarzı gerekse zamanı iyi kullanma becerileri, bu kısıtlı zamanda bizlere sınava hazırlık anlamında çok şey kazandırdı. Bu Dil Okul\’una hem genel ingilizce hem de YDS için kayıt oldum. Tüm hocalar çok iyi ama genel ingilizce hocamız AHMET HOCA favorim
ADİL İPEK
Asker

Sınıf mevcudu gayet uygun. Ders sunumları ve 2 öğretmen anlayışı güzel. Ödev kontrolleri sürekli yapılıyor.
SABAHAT İPEK YÜCETÜRÜN
Öğrenci

Öğretmenlerimizle ilişkilerimiz rahat, kolaylıkla bilmediğimiz konular hakkında bilgi alabiliyoruz. Aynı zamanda bulunduğumuz tüm odalar ve labaratuarlar çok temiz. Sınıftaki öğrenci sayısının az olması ve öğretmenin birebir ilgilenebilmesi en olumlu düşüncelerimden biri. Sınıf içerisindeki öğrencilerin seviyelerinin birbirine yakın olması çekinmeden derse katılmamızı sağlıyor. Sınıf sıcaklıkları da gayet güzel.
ALEYNA KAVALCI
Öğrenci

Sınıf mevcudunun az olması, öğretmenlerin sıcak davranması ve sınıfın büyüklüğü çok iyi.
SAMET YALÇIN
Öğrenci

Ders işlenişi güzel, derste uyum sağlanıyor. Bir de sınıf mevcudunun kalabalık olmaması güzel.
AHMET HAKAN ÇUKADAR
Öğrenci

Hocaların öğrenci ile birebir ilgilenmesi ve samimi ortamın olması ingilizceyi sevdiriyor.
GÜLFİDAN KÜNÇ
Öğrenci

Sınıfların az kişilik olması güzel. Özel ders ortamı oluşturuyor. Sınıfım en süper sınıf.
EFE ALİCAN AZTEKİN
Öğrenci

Kaynaklar çok verimli, hocalarımız çok iyi ve program da çok verimli.
FURKAN ÇAKIR
Öğrenci

Günlerce İngilizce pratiğimi geliştirecek sadece konuşma üzerine bir eğitim almak için kurs araştırdım ama sanırım bu anlamda yardımcı olabilecek kurum yok ya da ben rastlamadım. Buraya da açıkçası bulamayacağım endişesindeyken dil kurslarını gezerken uğradım. Fakat hiç duymadığım bir programdan bahsedildi. Mr. and Ms. Smith isimli programa kayıt oldum. Oldukça değişik geldi bana fikir. Sadece pratik üzerine ve aynı zamanda eğlenceli olduğunu düşündüğüm bu programa kesinlikle çok uygun bir fiyat
ENES MUTLU
STAJYER AVUKAT

Biz üç arkadaş olarak kursa kaydımızı yaptırdık. En başta amacımız tek kur eğitim almaktı fakat verilen ders saatine göre talep edilen ücret bize cazip geldi. Tüm eğitimi kapsayan bir kampanyadan yararlandık ve yaklaşık 2 aydır araştırdığımız kurslar arasında en avantajlı olanı kesinlikle burasıydı. Derse girdikten sonra da ne kadar iyi bir karar verdiğimizi anladık. Daha 2 yıl kadar buradayız şimdiden aile ortamı oluşturduk 🙂 Teşekkürler London Bridge !!
Aysu Bardak
SATIŞ DANIŞMANI

KAYITLI BİR ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ ÜZERİNE BU KURSA KAYIT OLDUM. HOCALARIN DERS ANLATIMI ÖĞRENCİLERLE OLAN İLİŞKİSİ ÇOK İYİ. BUNDAN ÖNCE DE DEFALARCA İNGİLİZCE EĞİTİMİ ALIP YENİDEN BAŞLADIĞIM İÇİN BU DİLE OLAN ÖN YARGIM YAVAŞ YAVAŞ ORTADAN KALKIYOR. VE BUNDA EMEĞİ GEÇEN BAŞTA HOCALARIM OLMAK ÜZERE TÜM LONDON BRIDGE AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİM.
AHMET HACIOĞLU
Öğrenci

Uzun araştırmalarım sonucunda her dil kursundan olduğu gibi London Bridge\’ten de bilgi aldım ve gerek görüşme esnasındaki sıcak ortam olsun gerek verilen vaatler olsun en son bu kuruma kayıt olmaya karar verdim. Zaman geçtikçe de verdiğim kararın doğruluğunu görüyorum. Bu şekilde devam ederse hedeflediğim TOEFL puanını alabileceğime inanıyorum.
Ayşe Nida Özkan
Öğrenci

Kursa başladığım tarihten itibaren, gerek hocalarımın, gerek kurs yönetiminin samimiyeti sayesinde, oldukça rahat bir ortamda eğitim gördüm. Dersler, akıcı ve eğlenceli geçtiği için de, konuları anlamakta zorluk çekmedim. Bana katkı sağlayacak bilgiler aldığımı düşünüyorum. Bu yüzden kurs ekibine teşekkür ederim.
ECE PAÇACIOĞLUİ
nsan Kaynakları Sorumlusu

Gerek dersler, gerek ders dışı aktiviteler (speking club, reading club vs.) gerek personelinin güler yüzü ve ilgisi sebebiyle memnun kaldığım bir kurum London Bridge Dil Okulları. Öğrencilerin sorunları ve istekleriyle yakından ilgilenmeleri de, ayrıca rahat hissettiriyor.
ZEYNEP GÖRÜR
Öğrenci

İngilizce eğitimi aldığım bu kurum, İngilizce dil gelişimime çok büyük katkı sağlamıştır. Speaking clublar, dersler, birebir imkânları öğrenme hızımı arttırmıştır. Eğitim kurumunda isteklerimizle ilgilenilmiştir. Aldığım eğitimden, hocalarımdan ve tüm çalışanlardan çok memnunum.
TUĞBA SEZER
Bilgisayar Mühendisi

İngilizce eğitimi aldığım bu kurumda verilen eğitimin gayet yeterli ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Speaking clublar, dersler ve birebir ders imkânları, öğrenciler açısından çok ayrıcalıklı bir biçimde yapılmakta. Kurumda, öğrenci ve öğretmen iletişimi her zaman yerinde olmuş. Bu da, sadece bir eğitim kurumu olmadığını, daha çok bir aile gibi olduğunu gösteriyor. Bu kurumda, her zaman istek ve ricalarımızla ilgilenilmiş ve bu açıdan gerekli çalışmalar yapılmıştır. Kurumdan çok memnunum.
ÖZGÜR KÖSE
SİNEMA TV

Kursa yeni başladığım için henüz net bir düşüncem oluşmadı. Öğretmenimizin anlatımından ve ders işleyiş düzeninden oldukça memnunum
Aslı Albayrak
Öğrenci

Elementary seviyesinden başladım. Çok memnunum,zaten disiplinli bir yer, seviye tespit sınavlarından belli, Pre-Int başlamak istedim ama kaydımı almadılar. Başka yerler olsa sınav yapmadan inter seviyesine bile alıyorlardı. Seviyelerim bitince de YDS kursunuza kayıt olacağım.
Büşra Bayram
Öğrenci

Özel ders öğrencinizim,eğitimimden ve öğretmenimden çok memnunum. Sorumlu bir eğitim anlayışınızdan ötürü teşekkür ederim.
HASAN ÇELİK
Öğrenci

İlk girişten itibaren ferahlık ve güven verip hocaların ve çalışanların iyi niyetiyle keyifli hale gelen bir kurum. Motivasyonu sağlayıp eğitimden kopmaların önüne geçtikleri ve zamanımı boşa harcatmadıklar.Akademik sınavdan istemiş olduğum notu aldırdıkları için teşekkür ediyorum.
UMUT BAYRAM
Bilgisayar Mühendisi

London Bridge Dil Okullarına kuzenimin tavsiyesi ile kayıt oldum.Toefl eğitimini aldım ve istemiş olduğum sonucu elde ettim.Dile veya akademik sınava ihtiyacı olan eşime dostuma buradan da herkese tavsiye ediyorum;)
Şirzad AYAN
M. MÜŞAVİR

İlk bakışta tabelası ile fark yaratıp asıl farkı içerisine girdikten sonra vermiş olduğu eğitim ile gösteren güzel nezih bir kurum.İşini bilen hocalarla ve ofis çalışanları ile sundukları hizmetten ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.
Aziz ÜNLÜ
MAKİNE MÜHENDİSİ

Öğrencisine değer verene ilgi alaka gösteren ilk amacı ticari olmayan güzel nezih bir ortam.London Bridge Dil Okulu kurucularına ve çalışanlarına teşekkür ediyorum
Ece GÜZEY
AVUKAT